Zdaniem ekspertów depilacja intymna może mieć pozytywny wpływ na życie intymne. Podniecenie partnerów zwiększa głównie możliwość wystąpienia niepożądanej roślinności na ciele. Kobiety podkreślają, że skóra po depilacji jest bardziej wrażliwa i wygląda młodziej, dzięki czemu czują się swobodniej, a mężczyźni również stawiają na aspekt wizualny.

Seksuolodzy potwierdzili, że depilacja może poprawić jakość życia intymnego, ale tylko wtedy, gdy wiemy, jak sprawić sobie przyjemność. Dlatego przede wszystkim wskazana jest depilacja brazylijska. Jednak nie wszystkim mężczyznom podoba się, gdy ich kobiety wyglądają jak nastolatki.

W brytyjskim badaniu z 2014 roku aż 20 procent mężczyzn przyznało, że lubi, gdy kobiety nie woskują.

Za produkcję feromonów odpowiedzialne są gruczoły w mieszkach włosowych. I na przykład depilacja laserowa niszczy te gruczoły. Możesz więc udać się do salonu kosmetycznego w Orenburgu lub w swoim mieście i zamówić shugaring — depilację pastą cukrową.

Z ginekologicznego punktu widzenia depilacja okolic intymnych ciała jest bardzo problematyczna. Po depilacji skóra staje się podrażniona i sucha.

Niektórzy ginekolodzy twierdzą, że zdrowsze dla skóry jest noszenie lekko przyciętych włosów, które będą stanowić barierę ochronną przed uszkodzeniami mechanicznymi oraz naturalnie regulować temperaturę skóry.

W dzisiejszych czasach kobiety wybierają depilację woskową lub trwałą depilacją laserową. Metoda usuwania włosów z woskiem jest idealna dla blondynek i kobiet z cienkich, delikatnych włosów. To także dobra opcja dla tych, którzy chcą eksperymentować i nie lubią radykalnych zmian.

Stosowanie pasty cukrowej jest idealne dla osób, które cierpią na reakcje alergiczne. Shugaring usuwa nawet bardzo krótkie włoski. Laser to najlepsza opcja dla kobiet, które chcą pozbyć się niechcianego owłosienia na długi czas lub nawet na stałe. Mają ciemne i gęste włosy. Tutaj procedurę należy powtórzyć kilka razy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Enter Captcha Here : *

Reload Image