To niesamowite, jak młode kobiety, które mają obsesję na punkcie swojego ciała (siłownia, prawidłowe odżywianie) zapominają o najprostszych zasadach piękna.

Dlatego pierwszą zasadą jest wyprostowanie się. Nawet Jennifer Lopez, zgarbiona, będzie wyglądać zwyczajnie. Ale kiedy wyprostujesz plecy i podniesiesz głowę wysoko, stajesz się najseksowniejszą istotą na ziemi. Zaskakujące jest to, że prawidłowa postawa wizualnie usuwa do dwóch i pół kilograma.

A jeśli zastanawiasz się, jak schudnąć 10 kg w miesiącu bez diet, pomoże Ci specjalny projekt SportObzor.ru, który pozwala skutecznie redukować wagę i efektywnie ćwiczyć różne grupy mięśni. Ma to oczywiście pozytywny wpływ na postawę ciała.

Jeśli napniesz pośladki i wyprostujesz się, automatycznie usuniesz brzuch. To najszybsza i najzdrowsza metoda w historii. Prawidłowa postawa zapobiega problemom z dolnym kręgosłupem i bólom karku. Pomaga również kobiecie wyglądać bardziej promiennie. Dodatkowo zwiększa się pojemność płuc, dostarczany jest tlen, dzięki czemu skóra wygląda zdrowiej. Prawidłowa postawa również wpływa na Twój nastrój. Wyprostowane ciało wysyła do mózgu sygnał, że wszystko idzie dobrze.

Dlatego ważne jest, aby zwracać uwagę na cztery kluczowe czynniki, aby zachować prawidłową postawę.

Torebka

Nie powinno być zbyt ciężkie. Dziewczynki niosą w rękach znacznie więcej kilogramów (klucze, portfel, kosmetyczka) niż powinny. Dlatego wyjmij z torby wszystkie przedmioty, które nie były używane przez długi czas. Jeśli musisz nosić ciężką torbę, kup model z szerokimi pasami na ramię i często zmieniaj ramiona, aby uniknąć skrzywienia kręgosłupa.

Ćwiczenia fizyczne

Wiele kobiet ignoruje ćwiczenia wzmacniające, które są podstawą prawidłowej postawy. Zwróć uwagę na pośladki, uda i mięśnie brzucha. Wspierają twój kręgosłup i pomagają ci stać prosto.

Komputer

Jeśli nie usiądziesz prawidłowo, ugniesz kręgosłup. Ciągle wyciągasz głowę do przodu, aby zobaczyć coś na monitorze, a to sprawia, że ​​ciało się garbi. Jeśli będziesz się garbić przez kilka lat, mięśnie są bardzo trudne do wyprostowania. To staje się nawykiem.

Płaskie buty

Noś buty z czterocentymetrowym obcasem. Zbyt wysokie obcasy sprawiają, że tył jest okrągły.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Enter Captcha Here : *

Reload Image