Kiedy nie ma gdzie wymieszać koktajlu, gdzie zniknął korkociąg, czerwone wino brudzi się na ubraniach i tym podobnych. Mamy kilka pomocnych wskazówek, aby nic nie zepsuło twoich imprez.

Idąc na imprezę, musisz sprawdzić wszystko, od wyglądu po obecność wszystkiego, czego potrzebujesz w torebce. Jeśli mówimy o makijażu, może być jasny. Tylko warto skupić się na ustach lub oczach. Niech twoje włosy będą puszyste, ale starannie ułożone.

Jeśli chodzi o ubiór, możesz nosić zarówno sukienkę koktajlową, jak i dżinsy. Najważniejsze to być wygodnym i pięknym.

Alkohol jest zwykle obecny na przyjęciu, więc pamiętaj, aby nawilżać skórę, zarówno zewnętrznie, jak i wewnętrznie. Pij dużo zwykłej niegazowanej wody. Nałóż odżywczo-nawilżający krem ​​lub balsam na twarz i ciało.

Wskazane jest, aby odwiedzić solarium na Leninsky Prospekt lub w Twojej okolicy miasta przed ważnym wydarzeniem. Opalanie wciąż nie wychodzi z mody, a opalona skóra wygląda świeżo i seksownie szczególnie latem.

Przejdźmy teraz do przydatnych wskazówek, bezpośrednio dla imprezy. Aby pozbyć się świeżej plamy z czerwonego wina, musisz:

  • Włóż poplamiony przedmiot do pustej patelni, tak aby plama znajdowała się pośrodku. Zetrzyj plamę czystą, suchą szmatką, ale nie pocieraj;
  • wlej zimną wodę na plamę;
  • Posyp obficie solą i poczekaj, aż sól zmieni kolor na różowy;
  • delikatnie zalej plamę wrzącą wodą;
  • jeśli plama nadal nie zniknęła, zmieszaj ocet 1: 2 z wodą i zwilż plamę. Kiedy wyblaknie, umyj przedmiot jak zwykle.

Możesz idealnie wymieszać koktajl bez shakera, ale w zwykłym słoiku z zakrętką. W takim naczyniu „Margaritę” lub „Manhattan” można zabrać ze sobą na piknik, w dużym słoiku ugotować kilka porcji naraz. Możesz otworzyć butelkę piwa inną butelką, banknotem, krawędzią blatu lub parapetu, uchwytem szuflady lub zapalniczką. Dla tych, którzy nie opanowali tych sztuczek w latach studenckich, czas to zrobić.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Enter Captcha Here : *

Reload Image