Problem wypadania włosów dotyka zarówno mężczyzn, jak i kobiety. Powoduje to często negatywny wpływ na psychikę, pojawiają się kompleksy, a samoocena stale spada. Na szczęście istnieje panaceum na tę wadę w postaci mikro pigmentacji HFS. Ta opatentowana metoda została przywieziona do nas z Izraela i obecnie podbija świat.

W naszych czasach wolne miejsca pracy fryzjera są dość poszukiwane. Dlatego nie jest trudno znaleźć dobrego specjalistę i istnieje możliwość uzyskania wymarzonej fryzury. Tak więc twórcy HFS opracowali swoją metodę po wielu nieudanych próbach przeszczepu włosów i ostatecznie udało im się rozwiązać problem milionów ludzi. W ten sposób powstała rewolucyjna metoda mikro pigmentacji, która pozwala efektywnie „bawić się” skórą głowy.

Metoda HFS zapewnia naturalny wygląd włosów, który można osiągnąć dzięki zastosowaniu nowoczesnych technologii i wysokiej jakości pigmentów. Pożądany efekt osiąga się dzięki specjalnym końcówkom igły. Dlatego pod skórę wstrzykuje się szybko rozwijający się pigment. Mikro pigmentacją nie wymaga okresu rekonwalescencji, a efekt jest natychmiast zauważalny.

Profesjonalne pigmenty farmaceutyczne gwarantują doskonały kolor oraz odcienie naturalnego odcienia włosów i skóry.

Mikro pigmentacją to zabieg skierowany zarówno do kobiet, jak i do mężczyzn. Polecany osobom, u których po chemioterapii wystąpiło naturalne postępujące wypadanie włosów z powodu wieku lub wypadania włosów. Zabieg służy również do zagęszczenia włosów. Leczenie zazwyczaj rozpoczyna się od fachowej porady i indywidualnej odbudowy włosów. Specjalista przy pomocy specjalnej maści odciąża skórę głowy. Następnie podłączany jest mikroprocesor, za pomocą którego określa się głębokość, szybkość i jednolitość nakłuć. To pierwsze i jedyne rozwiązanie do dokładnego modelowania krótkich włosów. Procedura trwa od jednej do dwóch godzin na korytarzu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Enter Captcha Here : *

Reload Image