Martwisz się o zmiany na twarzy związane z wiekiem? Chcesz dopasować kształt poszczególnych jego części? Nie musisz w tym celu szukać kliniki chirurgii plastycznej.

W kosmetologii istnieje metoda, która skutecznie rozwiązuje takie problemy. To jest plastik konturowy. Zabieg nie wymaga interwencji chirurgicznej, jest absolutnie bezbolesny, efekt będzie zauważalny niemal natychmiast.

Technika nie ma ograniczeń wiekowych. Młode panie za pomocą konturowych tworzyw sztucznych modelują twarz, zmieniając kształt jej poszczególnych partii. Panie stosują tę metodę, starając się „wymazać” lata z twarzy.

Istotą zabiegu są iniekcje podskórne na bazie kwasu hialuronowego. Przyczynia się to do tego, że komórki skóry właściwej zaczynają się intensywniej odnawiać, produkują kolagen i elastynę. Z biegiem czasu „koktajl” całkowicie rozpuszcza się w komórkach, więc technika jest całkowicie bezpieczna.

Więcej o składzie wypełniaczy oraz galerię zdjęć pacjentów przed i po plastyce konturu można dowiedzieć się na stronie. Na stronie możesz zadać konsultantowi wszelkie pytania dotyczące tej procedury.

Przed konturowaniem wymagana jest osobista konsultacja ze specjalistą, który wprowadzi „koktajle”. Określi lokalizację zastrzyków, dobierze optymalny skład wypełniacza, opowie o samej procedurze.

Czas trwania manipulacji może wynosić od trzydziestu do czterdziestu minut. W rzadkich przypadkach do jednej godziny. Zabieg wykonywany jest w znieczuleniu miejscowym, pobyt w szpitalu nie jest wymagany. Zaczerwienienie i lekki obrzęk w miejscach nakłucia znikają po trzech do pięciu dniach.

Jakie problemy rozwiązują konturowe tworzywa sztuczne? Po zabiegu skóra staje się bardziej elastyczna i elastyczna. Zastrzyki podskórne doskonale korygują owal twarzy, nadając jej wyrazistości. Dzięki tej technice możesz zmienić kształt ust i skorygować asymetrię innych rysów twarzy. Korekcja konturu redukuje bruzdy nosowo-wargowe i całkowicie usuwa siatkę zmarszczek z twarzy. Nie ma okresu rekonwalescencji. Musisz tylko przestrzegać kilku zaleceń. Pierwszego dnia nie należy używać kosmetyków dekoracyjnych. Przez dwa lub trzy dni musisz powstrzymać się od odwiedzania basenu, lub sań. Nie opalać się przez dwa lub trzy tygodnie, w miejscu wstrzyknięcia mogą pojawić się plamy pigmentacyjne.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Enter Captcha Here : *

Reload Image