Czy zauważyłeś pierwsze objawy powstawania zmarszczek w lustrze? Twoja twarz traci jędrność? Podejmij natychmiastowe kroki, aby poprawić kondycję skóry, przywrócić jej dotychczasową elastyczność, jędrność i wygładzić drobne zmarszczki. Aby to zrobić, musisz przede wszystkim zrewidować swoją dietę, codzienną rutynę, prowadzić aktywny tryb życia i spędzać więcej czasu na świeżym powietrzu.

Następnie sprawdź pojemność swojej kosmetyczki i natychmiast usuń te tubki kremu, które powodują wysuszenie skóry — podkład, róż itp. Nie będzie zbyteczne konsultowanie się z kosmetyczką i słuchanie wszystkich jego zaleceń. Jednocześnie chcemy Was zadowolić i zaoferować naszą usługę — mikro dermabrazję. Ale dzieje się tak tylko wtedy, gdy naczynia na skórze nie są uszkodzone, nie ma kruchości naczyń włosowatych, skóra nie jest uszkodzona i nie cierpisz na choroby skóry.

Peeling laserowy w Klinice Kosmetologii Aparatury

Aparatura Klinika Kosmetologii — w Kijowie proponuje wykonanie zabiegu mikro dermabrazji przy użyciu profesjonalnego wielofunkcyjnego sprzętu najnowszej generacji 3 Face wyprodukowanego we Włoszech — General Projekt. Proponowany zabieg pomoże przywrócić skórze młodość, ukryć widoczne niedoskonałości, a wysokie umiejętności naszych specjalistów zrobią wszystko, abyś była bardziej pewna siebie.

Peeling sprzętowy skóry to szybka i skuteczna ultraprecyzyjna metoda, która za pomocą głowicy szlifierskiej usuwa szorstkość skóry, plamy starcze, nierównomierną pigmentację i blizny na ciele. Metoda mikro dermabrazji w Kijowie nie jest nowością. Oferują ją gabinety kosmetyczne i gabinety kosmetyczne. Jednak sprzęt, jakim dysponujemy nie ma odpowiednika na Ukrainie i zapewnia absolutną bezbolesność połączoną z wysoką wydajnością.

Głębokość działania na skórę następuje pod ścisłą kontrolą przyczepów oczodołowych, dzięki czemu precyzja mikro dermabrazji jest zbliżona do pracy jubilerskiej. Gwarantujemy, że po zabiegu Twoja skóra będzie wolna od blizn i blizn, a na powrót będzie lśniła młodością i pięknem.

Najnowsza technologia peelingu na stronie kliniki

Więcej o zabiegu mikro dermabrazji w naszej klinice możesz dowiedzieć się z informacji znajdujących się na oficjalnej stronie Praktyki Lekarskiej Dr. Danatsko. Nie trać czasu i już dziś zapisz się na zabieg. Pamiętaj, że lepiej zapobiegać jakimkolwiek patologicznym zmianom, niż poświęcić dużo czasu i pieniędzy na ich późniejszą eliminację.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Enter Captcha Here : *

Reload Image